PROČ ZVOLIT NAŠI AUTOŠKOLU?

Profesionální výcvik

V našem týmu naleznete pouze profesionály, kteří se ježdění a výuce věnuji již mnoho let. Každý z učitelů přizpůsobí způsob a intenzitu výcviku individuálně, takže naučíme jezdit opravdu každého!

Lidský přístup

Ke každému studentovi se chováme s úctou a děláme vše proto, aby se cítil pohodlně, bezpečně a byl spokojený. U nás nemusíte očekávat nepříjemné kantory, křik nebo stres!

Přijedeme pro vás!

Bydlíte daleko nebo vám zrovna nejede dobrý spoj? Není problém! Nabízí možnost vyzvednutí přímo u vašeho domu. Samozřejmostí je i odvoz po skončení výcviku.

Dbáme na správný výcvik

Postupujeme dle moderních učebních metod, které připraví nové řidiče na nejrůznější situace. Samozřejmostí je kurz první pomoci nebo teoretická výuka v naší moderně zařízené učebně.

Výcvik si naplánujete

Zkouška ve škole nebo očekávaný přesčas v práci? Není problém! Všechny jízdy si plánujete dle svého času. Je tedy na vás, zda chcete jezdit v dopoledne nebo k večeru.

Platba na splátky

Nemáte zrovna dostatečnou hotovost pro zaplacení celého výcviku? Při první schůzce s vámi sestavíme splátkový kalendář, který vám bude vyhovovat! Navíc jsou naše ceny konečné, takže se nemusíte bát skrytých poplatků.

Kvalitní vozový park

Pro studenty máme připravená moderní a bezpečná auta, ve kterých mohou jezdit po vesnicích, městech nebo dálnicích. Všechna auta jsou pravidelně servisována ve vysoce kvalitních servisech.

Jsme tady pro vás!

Máte dotaz, problém nebo vás něco zajímá? Napište nám na Facebook, do knihy návštěv, na e-mail nebo nám zavolejte! Vždy vám odpovíme a najdeme to nejlepší řešení.

PROZKOUMEJTE NAŠÍ UČEBNU

hutniprojekt Ostrava
Informační centrum
Naše kancelář a zároveň školící středisko v Ostravě.

Co naleznete v učebně?

  • Kvalitní projektor a plátno
  • Přehled povinné výbavy vozidla
  • Počítače na zkoušení testů
  • Zásuvky u každého míst a WiFi připojení
  • Bezplatná káva a čaj