PROČ REKVALIFIKAČNÍ KURZ?

Rekvalifikační kurzy

Od roku 2012 může každý registrovaný uchazeč o práci požádat Úřad práce o uhrazení zvolené rekvalifikace až do výše 50 000 Kč. Využijte této šance společně s Autoškolou Shrek a zvyšte tak své šance na trhu práce! Společně s Úřadem práce jsme pro vás připravili rekvalifikační kurzy, ve kterých můžete získat ZDARMA řidičské oprávnění C, C + E nebo D. To vše samozřejmě doplněno profesním průkazem.

NAŠE KURZY

Řidič nákladního automobilu

  • Délka rekvalifikačního kurzu 2 - 3 měsíce
  • Pro koho je určená rekvalifikace:
    Tento rekvalifikační kurz je určen všem, kteří dovršili věku 24 let, mají platné řidičské oprávnění skupiny B a jsou registrováni na Úřadu práce. Další podmínkou je dokončený test zdravotní způsobilosti včetně psychotestů. Po úspěšném absolvování mohou řidiči očekávat rozšíření řidičského průkazu skupinou C, C + E (nákladní automobil a vlek) a profesní průkaz.

Řidič autobusu

  • Délka rekvalifikačního kurzu: 2 - 3 měsíce
  • Pro koho je určená rekvalifikace:
    Tento rekvalifikační kurz je určen všem, kteří dovršili věku 24 let, mají platné řidičské oprávnění skupiny B a jsou registrováni na Úřadu práce. Další podmínkou je dokončený test zdravotní způsobilosti včetně psychotestů. Po úspěšném absolvování mohou řidiči očekávat rozšíření řidičského průkazu skupinou D, D + E (autobus a vlek) a profesní průkaz.

CO MŮŽETE ČEKAT?

Pomoc s registrací

Pokud máte zájem o rekvalifikaci, rádi vám pomůžeme s vyplněním potřebných registračních lejster a poradíme vám, co přesně udělat pro úspěšnou registraci.

Profesionální výcvik

Naše školení jsou vedená profesionály, kteří mají několikaleté zkušenosti jak s praktickou, tak teoretickou výukou. Pomohou vám se všemi problémy a potížemi.

Slušné chování

Ke každému účastníkovi rekvalifikačního kurzu se chováme s respektem a úctou, tak aby se cítil „jako doma“.

Řidičský a profesní průkaz

Po úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu čeká na úspěšné žáky řidičský a profesní průkaz zcela zdarma! K tomu všemu přidáme i kontakty na společnosti, které zrovna přijímají nové zaměstnance.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

1

Vyplňte žádost o rekvalifikaci


Pro registraci do programu rekvalifikace musíte prvně vyplnit žádost o rekvalifikaci, kterou vyžaduje Úřad práce ČR. S vyplněním registračního formuláře vám rádi pomůžeme, takže se nemusíte bát, že byste registraci vyplnili špatně. Nezapomeňte si také přečíst poučení pro zájemce o rekvalifikaci, které je na třetí straně formuláře.

Stáhnout přihlášku
2

Absolvujte rekvalifikační kurz


V průběhu rekvalifikace dostanete všechny potřebné studijní materiály zcela zdarma. Teoretická výuka probíhá v předem domluvených termínech v naší učebně, která je moderně vybavena. Praktický výcvik absolvujete s některým z našich profesionálních a trpělivých instruktorů. Učitel vám předá spoustu praktických a cených rad, které vám dopomůžou k lepšímu a bezpečnějšímu ovládání vozidla.

MÁTE OTÁZKU? ZAVOLEJTE NÁM +420 774 882 585 !